سفارش تبلیغ
صبا

لینک دوستان
سیب خیال
اجازه حضور
یک کلمه حرف حساب
یگان امُل های مُدرنیسم نشده...امُلیسم
آخرالزمان و منتظران ظهور
درخت شاعر
شلمچه
قطعه 26

فروشگاه سن پترزبورگ
فقط عشقو لانه ها وارید شوند
سلام شهدا
شهسوار دل
افطار
عاشقانه می گویم
ط ری ق
زائر ...zaeer
مُهر بر لب زده
عطش
شهدای دفاع مقدس
پری برای پریدن
شهید قنبر امانی
نهِ/ دی/ هشتاد و هشت
لنده، سلیمان شهرویی
چفیه
بشکاف
اخراجیها
پرواز تا اوج
ایران آفتاب
یه دخترشاد
هدایت قرآنی
حاج رضوان
کلام دل
عدالت جویان نسل بیدار
در حسرت شهادت
بهترین ها برای ایرانیان
فدایی سید علی
قافله شهداء
بر و بچه های ارزشی
سرزمین جالب و دیدنی...!!!
فاو.سرزمین رهایی
یا غیاث المستغیثین - روز های آبی من
آرامش جاویدان در پرتو آموزه های اسلام
زازران همراه اخر
آرزوی وصــــ . . . ــــا ل
««««« آخرالزمان »»»»»
یا زهرا(س)
ღ★ღفقطتوღ★ღ
حرف های قشنگ
شیعه مذهب برتر Shia is super relegion
.::: راهی به آسمان :::.
معصومین
حکومت نظامی
طریق بندگی با بصیرت
قرآن معجزه ای جاوید
دنیای زیبای من
راه را با این می توان پیدا کرد
سرزمین انتظار
نور عشق
15معراج
حســرت پـــرواز
من و گذشته من
فعالیت
مـهــــدی یــاران
اهسته اهسته
عشق گلی است که دو باغبان دارد، عاشق و معشوق
جانم فدای رهبر
.: بادکنک سبز :.
پراکلیتوس آمده
کانون فرهنگی دستگردانیهای مقیم یزد
صفاسیتی
شیعیان! او خواهد آمد...
قدرت ابلیس
یا زهرا مدد
بازی دل
گتاب جوان

هشت سال دفاع مقدس
دانلود..تحقیقات..راهنمایی..پروژه
در تمنای وصال
کانون لشکر فرهنگی یوسف زهرا
خودم و خودت
مدرس( آقای شهید )
ღღلیلی ومجنونღღ
!!!نگاتیو
پایگاه استخاره و پاسخگویی به مسائل شرعی
قضنفر
سایت مشاوره تخصصی بیماریهای داخلی دکتر بهروز صادقی
.: حرف دل :.
طلبه ای طالب یار

'عبدالله بن جبرین' مفتی...فوت کرد

هرچی بنویسم کمش است.

الحمدلله این مفتی هم فوت کرد.

پایگاه خبری "الراصد" وابسته به شیعیان عربستان سعودی گزارش داد: "عبدالله بن جبرین" که به داشتن افکار و اندیشه‌های بسیار افراطی به ویژه علیه دیگر ادیان و مذاهب اسلامی شهرت داشت، پس از سالها دست و پنجه نرم کردن با بیماری شدید، از دنیا رفت.

با نگاهی گذرا به برخی فتواهایی که توسط این مفتی سرشناس وهابی علیه دیگر ادیان و مذاهب اسلامی و به ویژه پیروان اهل بیت عصمت و طهارت(ع) صادر شده، به واقع می‌توان او را یکی از سردمداران تکفیری‌ها نامید.


برای نمونه می‌توان به فتوای وی که در ماه جولای 2006 میلادی علیه حزب الله لبنان صادر کرد، اشاره نمود. او در این فتوا هرگونه کمک و یا حمایت از حزب الله لبنان علیه ارتش رژیم اشغالگر صهیونیستی را حرام اعلام کرد. بر همان اساس دولت عربستان سعودی نیز در ظاهر موضعی علیه حزب الله اتخاذ کرده و در پشت پرده هم حمایت همه جانبه‌ای از ارتش صهیونیستی کرد.


گفتنی است حدود سه ماه پیش نیز که "عبدالله بن جبرین" برای درمان به کشور آلمان سفر کرده بود، گروهی از شیعیان علیه وی نزد یکی از دادگاههای شکایت کرده و خواستار محاکمه وی شدند. پس از مذاکرات پشت پرده میان دولت عربستان با مقامات آلمانی، "بن جبرین" فورا آلمان را ترک کرد تا مورد محاکمه قرار نگیرد.


در همین راستا روزنامه آلمانی اشپیگل نوشت: "بوند استاک" پارلمان آلمان موضوع دادخواست قضایی علیه "عبدالله بن جبرین" را طی چند روز بررسی خواهد کرد، اما پیش از آغاز این بررسی "بن جبرین" گریخت.


"کایدو اشتاینبرگ" شرق شناس و کارشناس آلمانی امور خاورمیانه در موسسه علوم و سیاست برلین در مورد وی چنین گفت: "بن جبرین" بر اساس آموزههای نژادپرستانه وهابی معتقد است که اقلیتها، گروههایی مرتد هستند که مستحق مرگ می‌باشند زیرا از اسلام حقیقی فاصله گرفته‌اند. اگر شخصی در آلمان، جایگاه و افکار "بن جبرین" را داشت، قطعا سازمان اطلاعات آلمان برای اخراجش از کشور یا حداقل تنظیم دادخواست قضایی علیه او به علت فتنه انگیزی در میان مردم اقدام می‌کرد.


گفتنی است "عبدالله بن جبرین" طی اظهاراتی از "اسامه بن لادن" رهبر شبکه تروریستی القاعده تمجید کرده و وی را به مبارزه با کسانی که از مذهب وهابیت پیروی نمی‌کنند، فرا خوانده بود. این فتوای "بن جبرین" علت به شهادت رسیدن بسیاری از شهروندان بی‌گناه عراقی بود که در انفجارات یا عملیاتهای تروریستی به شهادت رسیدند.

عبدالله بن عبدالرحمن بن جبرین در جوانی( کسی که ریش زدن را حرام می دانست در جوانی سه تیغه می کرد )


 بن جبرین در پیری ( ناگهان یادش آمد در جوانی چه کرده و تغییر ظاهر داد)و ناگهان القاب فله ای دکتر و علامه و شیخ و مفتی بر بسترش ریخته شد و باعث شد فتوای فله ای صادر کرد و خون کفار و مرتدین و رافضی ها و مزدوران غربی ها را مباح اعلام کرد .
در تصویر زیر نیز نمونه ای از عملیاتهای انتحاری شاگردانش در عراق را مشاهده می کنید باعث شهادت و سوختن جمیع کثیری از شیعیان و این طفل کوچک گردیده است


» نظر

حاشیه ها وپشت پرده های راهپیمایی 22 بهمن

سلام
چند نکته امروز تو جریان راهپیمایی به ذهنم رسید:
?-به خدا مسئولین باید این مردم رو قاب بگیرند فقط واژه ی خادمی برای این مردم کمه
?-برادر میرحسین بعد از پنهان شدن در یک کوچه با یک پوشش پارچه ای از محل متواری شد"من بعد از شنیدن و خواندن این خبر به یاد یکی از هم مسیرانش افتادم که اونم با پوشش پارچه ای از مملکت گریخت فقط اون یه ذره رژ لب هم زده بود.
?- شیخ اصلاحات در حین گریختن از میان مردم و شعار مرگ بر ضد ولایت فقیه "با ماشینش به برخی افراد و ماشین ها صدمه زد .دقیقا یاد یه پاترول افتادم که چند وقت قبل آدم له می کرد و بعضیا اسم اطلاعاتی بهش زدند.
?- فهمیدم مردم خیلی هم عاشق چشم و ابروی مسئولین نیستند و فقط مسیر رفتن دکتر احمدی نژاد برای رسید به جایگاه به خاطر ازدحام مردم مسدود بود و محافظانشون به سختی افتاده بودند بقیه با دست تکون دادن هرکار کردند که خودشونو مردمی نشون بدن مردم فقط شعار دادند بصیرت بصیرت.
?- معنای "ما بیشماریم" رو هم فهمیدم .

سران فتنه و حلقه دسته دوم آنان امروز به محض آنکه وارد خیل عظیم راهپیمایان شدند، امواج خروشان ملت آنان را مجبور به فرار کرد و همچون تفاله‌هایی به دور ریخت.

محمود احمدی نژاد، رییس جمهور در جمع راهپیمایان 22 بهمن


» نظر